Logo

Zasoby osobiste bibliotekarza. Jak odkryć, rozwijać i wykorzystać swoje mocne strony? NAGRANIE

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zbliżający się Dzień Bibliotekarza i Bibliotek jest, być może, najlepszą okazją ku temu by przyjrzeć się jak i dlaczego praca w tym miejscu daje nam satysfakcję i poczucie sensu. Na czym polega atrakcyjność pracy bibliotekarza, w czym kryje się atrakcyjność tego zawodu.

Warto zatem zatrzymać się na chwilę i zastanowić, co tak naprawdę sprawia nam w tej profesji radość. Często w natłoku obowiązków i codziennych zmartwień zapominamy o tym, co nas naprawdę uszczęśliwia i co jest dla nas istotne. Jednakże odkrycie tych źródeł radości może nam pomóc w identyfikacji naszych wewnętrznych zasobów.

Z nagrania webinarium:

  • Dowiesz się czym są zasoby osobiste
  • Jak rozwijanie zasobów osobistych wpływa na motywację do pracy
  • Poznasz dobre praktyki w dbaniu o siebie w miejscu pracy

Webinar poprowadziła Kamila Froń-Malinowska - absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla psychologów, pedagogów, nauczycieli. Posiada doświadczenie także jako wykładowca akademicki. Jest również psychoterapeutką, specjalizującą się w obszarze pracy z traumą. Absolwentka szkoleń i kursów z zakresu terapii Gestalt, NARM (Neuroafektywny Model Relacyjny), Somatic Experiencing, Emotion Aid i entuzjastka angażowania pracy z ciałem w procesie terapeutycznym. Współtworzy i bada narzędzia terapeutyczne integrujące techniki relaksacyjne i biofeedback z wirtualną rzeczywistością. W pracy z grupami szczególną uwagę zwraca na poczucie bezpieczeństwa, sięganie po wewnętrzne zasoby, które umożliwiają rozwój własnego potencjału.