Logo

Krajowy Fundusz Szkoleniowy KFS 2025 - rozwój zawodowy w sektorze kultury - NAGRANIE webinaru

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zapraszamy na nagranie webinaru poświęconego Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu (KFS), który otwiera przed pracownikami sektora kultury nowe możliwości rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji. Dofinansowanie pokrywa od 80 do nawet 100% kosztów szkoleń! Dowiedz się, jak skutecznie korzystać z dostępnych środków, by wspierać rozwój swojej organizacji i realizować swoje własne cele zawodowe.

Podczas spotkania omówiliśmy:

  • podstawy działania KFS – kto może skorzystać i na jakie szkolenia można uzyskać dofinansowanie,
  • priorytety wsparcia w 2025 roku – co jest kluczowe dla sektora kultury w bieżącej perspektywie i jakie priorytety wydatkowania zakłada regulamin programu KFS na 2025 rok,
  • proces aplikacyjny krok po kroku – jak wypełnić wniosek i zwiększyć szanse na jego pozytywne rozpatrzenie,
  • przykłady dobrych praktyk – inspirujące działania organizacji z sektora kultury, które skorzystały ze środków z KFS w poprzednich latach.

Spotkanie skierowane jest do pracowników i menedżerów instytucji kultury, zainteresowanych możliwością rozwoju zawodowego dzięki środkom z KFS.
Obejrzyj i wykorzystaj potencjał Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2025!

Miss Fundacja Good Culture

Misją Fundacji Good Culture jest wspieranie instytucji kulturalnych, edukacyjnych i innych z sektorów kreatywnych. Zależy nam na ochronie dóbr kultury, dlatego wspomagamy podmioty zarządzające dziedzictwem narodowym, a także europejskim i światowym.

Działamy na rzecz profesjonalizacji sektora kultury, edukacji i sztuki. Współpracujemy z wieloma instytucjami, organizacjami i uczelniami. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje. Prowadzimy badania naukowe i diagnozy.

Wspieramy lokalną przedsiębiorczość kulturalną i twórczość artystyczną, a także działamy na rzecz podnoszenia kompetencji specjalistów. Bliskie są nam idee związane z edukacją ekologiczną, wyrównywaniem szans i promowaniem wielokulturowości.