Logo

Cykl Kolba - jak projektować wydarzenia, które zaangażują odbiorców - BEZPŁATNY webinar

Date

Tuesday, October 22, 2024

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Jeśli tworzysz i projektujesz procesy edukacyjne, takie jak warsztaty, szkolenia, lekcje biblioteczne, a nie znasz jeszcze cyklu Kolba, koniecznie dołącz do tego szkolenia!

Model uczenia się przez Doświadczenie (Experiential Learning Model) został opracowany ponad trzydzieści lat temu przez profesora Davida A.Kolba. Narzędzie to pozwala lepiej zrozumieć jak, poprzez doświadczenie, można uczyć się w sposób skuteczny czyli taki, w którym następuje trwała zmiana postaw. 

Na szkoleniu dowiesz się czym jest cykl Kolba oraz jak wykorzystać ten model do projektowania atrakcyjnych zajęć, warsztatów i programów edukacyjnych, które zaangażują uczestników i będą odpowiadać na ich potrzeby.

Szkolenie poprowadzi Justyna Dominiak - absolwentka pedagogiki, kulturoznawstwa i zarządzania kulturą, animatorka i edukatorka działań społecznych, autorka i koordynatorka projektów edukacyjnych. Od wielu lat związana z warszawskimi instytucjami kultury, w których zajmowała się tworzeniem i wdrażaniem koncepcji programów z zakresu edukacji historycznej i o dziedzictwie. Obecnie na stałe związana z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, gdzie między innymi koordynuje program ECHOCAST, którego celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników instytucji kultury, głównie w zakresie pierwszego kontaktu ze zwiedzającym. Jest też certyfikowaną trenerką programu i w jego zakresie prowadzi szkolenia dla kadr kultury.  W Fundacji Good Culture prowadzi szkolenia związane z młodszymi pokoleniami i gamifikacją.

Miss Fundacja Good Culture

Misją Fundacji Good Culture jest wspieranie instytucji kulturalnych, edukacyjnych i innych z sektorów kreatywnych. Zależy nam na ochronie dóbr kultury, dlatego wspomagamy podmioty zarządzające dziedzictwem narodowym, a także europejskim i światowym.

Działamy na rzecz profesjonalizacji sektora kultury, edukacji i sztuki. Współpracujemy z wieloma instytucjami, organizacjami i uczelniami. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje. Prowadzimy badania naukowe i diagnozy.

Wspieramy lokalną przedsiębiorczość kulturalną i twórczość artystyczną, a także działamy na rzecz podnoszenia kompetencji specjalistów. Bliskie są nam idee związane z edukacją ekologiczną, wyrównywaniem szans i promowaniem wielokulturowości.