Logo

Program FEnIKS - miliony z UE na kulturę i lokalne dziedzictwo - NAGRANIE

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Dołącz do nas i odkryj, jak efektywnie pozyskać środki z programu FEnIKS na projekty obejmujące inwestycje infrastrukturalne, szkolenia kadry, ochronę i promocję zabytków, a w efekcie rozwój turystyki.

W trakcie webinarium eksperci z Fundacji Good Culture, firmy Inveni oraz Fundacji Invelo podzielą się swoim bogatym doświadczeniem w zakresie skutecznego zarządzania dziedzictwem kulturowym, pozyskiwania międzynarodowych partnerów i pozyskiwania funduszy na realizację dużych projektów infrastrukturalnych.

Program FEnIKS to szansa na zdobycie milionów złotych!

Co zyskasz dzięki udziałowi w webinarium?

  • Poznasz szczegóły dotyczące programu FEnIKS, zrozumiesz cele i założenia oraz dowiesz się, jakie jednostki mogą aplikować o fundusze.
  • Dowiesz się, jak dzięki szkoleniom kadry skutecznie zarządzać i promować zabytki, przekształcając je w prężnie działające turystyczne atrakcje.
  • Odkryjesz zasoby dostępne na nowej stronie internetowej poświęconej zarządzaniu dziedzictwem, które pomogą Ci w realizacji Twoich projektów.
  • Sesja Q&A da Ci możliwość interakcji bezpośrednio z ekspertami, którzy postarają się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Nie przegap okazji, aby zdobyć dofinansowanie w kwocie ponad 10 mln złotych!

Miss Fundacja Good Culture

Misją Fundacji Good Culture jest wspieranie instytucji kulturalnych, edukacyjnych i innych z sektorów kreatywnych. Zależy nam na ochronie dóbr kultury, dlatego wspomagamy podmioty zarządzające dziedzictwem narodowym, a także europejskim i światowym.

Działamy na rzecz profesjonalizacji sektora kultury, edukacji i sztuki. Współpracujemy z wieloma instytucjami, organizacjami i uczelniami. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje. Prowadzimy badania naukowe i diagnozy.

Wspieramy lokalną przedsiębiorczość kulturalną i twórczość artystyczną, a także działamy na rzecz podnoszenia kompetencji specjalistów. Bliskie są nam idee związane z edukacją ekologiczną, wyrównywaniem szans i promowaniem wielokulturowości.